Počasie Cowper Downs dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cowper Downs na 10 dní.
Piatok 1. máj
17 / 10°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 13 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
|
|
Predpoveď počasia Cowper Downs, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 64 % | 6 °C | 100 % | 0% | 12% | 25% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 7 °C | 100 % | 0% | 32% | 22% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 10 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 66 % | 9 °C | 51 % | 0% | 30% | 1% | 31% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 91 % | 9 °C | 46 % | 0% | 28% | 0% | 26% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,8 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 9 °C | 97 % | 0% | 93% | 0% | 30% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
2,5 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 97% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 83 % | 10 °C | 78 % | 0% | 54% | 49% | 3% | |
Cowper Downs, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,3163; -6,2629
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cowper Downs, Írsko. Predpoveď počasia Cowper Downs.
Cowper Downs - počasie v okolí - väčšie mestá
Cowper Downs - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cowper Downs dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cowper Downs
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 22:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:07 | 23:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:02 | 01.05.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |