Počasie Furness dnes
Predpoveď počasia Furness 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Furness, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 66 % | 1 °C | 98 % | 0% | 0% | 97% | 14% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 41% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1022 hPa | 66 % | 8 °C | 99 % | 0% | 6% | 49% | 97% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 72 % | 10 °C | 59 % | 0% | 36% | 37% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 93 % | 8 °C | 14 % | 0% | 7% | 12% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1027 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 50% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1027 hPa | 72 % | 9 °C | 39 % | 0% | 36% | 0% | 4% | |
Furness, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2178; -6,6101
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Furness, Írsko. Predpoveď počasia Furness.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Furness dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Furness
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Furness
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 22:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:30 | 23:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:32 | 26.04.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |