Počasie Furness dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Furness na 10 dní.
Piatok 1. máj
15 / 6°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Furness, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1028 hPa | 85 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1029 hPa | 84 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1030 hPa | 46 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1030 hPa | 54 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1031 hPa | 81 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1031 hPa | 79 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Furness, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2178; -6,6101
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Furness, Írsko. Predpoveď počasia Furness.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Furness dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Furness
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:10 | 23:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:03 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |