Počasie Furness pozajtra
Predpoveď počasia Furness 28. apríl 2026
Cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 15 °C. V noci najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Furness, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1028 hPa | 93 % | 7 °C | 18 % | 0% | 16% | 0% | 2% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 96 % | 7 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 71 % | 9 °C | 17 % | 0% | 14% | 0% | 3% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1027 hPa | 78 % | 5 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1027 hPa | 91 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 63 % | 9 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 70 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Furness, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2178; -6,6101
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Furness, Írsko. Predpoveď počasia Furness.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Furness dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Furness
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 23:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:13 | 28.04.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |