Počasie Cup and Saucer dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cup and Saucer na 10 dní.
Pondelok 18. máj
25 / 13°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 17 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:16
PO HODINÁCH
západ slnka 20:16
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,3069; -122,2655
nadmorská výška: 123 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Cup and Saucer, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severný |
1012 hPa | 13 % | -12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1012 hPa | 15 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1013 hPa | 17 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1013 hPa | 20 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1012 hPa | 22 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1013 hPa | 23 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1013 hPa | 24 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1013 hPa | 25 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1014 hPa | 25 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1014 hPa | 20 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 16 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 14 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 12 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 11 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1013 hPa | 10 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1013 hPa | 8 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1012 hPa | 7 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 7 % | -12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1011 hPa | 6 % | -14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 15 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 18 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1012 hPa | 27 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 34 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 38 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 42 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 46 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 50 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 54 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 58 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 60 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 61 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 57 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 45 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 26 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 19 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 14 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 11 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 12 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 15 % | -1 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 0 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 19 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1013 hPa | 21 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 25 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 37 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 40 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 41 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 38 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cup and Saucer, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,3069; -122,2655
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cup and Saucer, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Cup and Saucer.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cup and Saucer dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cup and Saucer
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:12 | 18.05.2026 23:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |