Počasie Cup and Saucer dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cup and Saucer na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
19 / 6°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 05:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 11:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 17:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 23:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,3069; -122,2655
nadmorská výška: 123 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Cup and Saucer, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 4 °C | 67 % | 0% | 66% | 0% | 2% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 49 % | 6 °C | 12 % | 0% | 5% | 0% | 7% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 42 % | 5 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 6 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 5 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1012 hPa | 54 % | 7 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 44 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 83 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cup and Saucer, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,3069; -122,2655
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cup and Saucer, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Cup and Saucer.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cup and Saucer dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cup and Saucer
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:11 | 24.05.2026 02:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |