Počasie Furnace Creek dnes
Predpoveď počasia Furnace Creek 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Furnace Creek, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1002 hPa | 28 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
999 hPa | 12 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 11 % | -4 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 14 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1008 hPa | 8 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1003 hPa | 6 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1006 hPa | 10 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Furnace Creek, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4478; -116,8529
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 24
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Inyo County, Bishop
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Furnace Creek, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Furnace Creek.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Furnace Creek dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Furnace Creek
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Furnace Creek
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:55 | 27.05.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |