Počasie Furnace Creek týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Furnace Creek na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
40 / 30°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 27 °C | 24 °C | 05:00 | |
| 36 °C | 33 °C | 11:00 | |
| 40 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 23:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 19:59
PO HODINÁCH
západ slnka 19:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Furnace Creek, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1007 hPa | 14 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 6 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 40 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 5 % | -6 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1004 hPa | 8 % | -4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Furnace Creek, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4478; -116,8529
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 24
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Inyo County, Bishop
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Furnace Creek, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Furnace Creek.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Furnace Creek dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Furnace Creek
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:44 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:56 | 30.05.2026 04:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |