Počasie Golden Canyon dnes
| 24 °C | 20 °C | 16:00 | |
| 23 °C | 20 °C | 18:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 20:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 19:56
PO HODINÁCH
západ slnka 19:56
Predpoveď počasia Golden Canyon 27. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4213; -116,8464
nadmorská výška: -36 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Golden Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
999 hPa | 29 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 29 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 28 % | 0 °C | 34 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1001 hPa | 30 % | 0 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 33 % | 1 °C | 33 % | 0% | 0% | 33% | 0% | |
| 05:00
14:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 35 % | 1 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 06:00
15:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 37 % | 2 °C | 22 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 35 % | 2 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 2 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1006 hPa | 34 % | 2 °C | 36 % | 0% | 7% | 34% | 0% | |
| 10:00
19:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 2 °C | 25 % | 0% | 7% | 19% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 29 % | 1 °C | 27 % | 0% | 8% | 21% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 26 % | 0 °C | 27 % | 0% | 3% | 27% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 23 % | 0 °C | 18 % | 0% | 1% | 18% | 0% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1005 hPa | 19 % | -1 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1004 hPa | 16 % | -4 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 14 % | -5 °C | 28 % | 0% | 0% | 18% | 14% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 13 % | -5 °C | 53 % | 0% | 0% | 33% | 39% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1002 hPa | 14 % | -5 °C | 78 % | 0% | 0% | 60% | 70% | |
| 19:00
04:00
| zamračené | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1002 hPa | 15 % | -4 °C | 89 % | 0% | 0% | 85% | 73% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 18 % | -3 °C | 66 % | 0% | 0% | 56% | 44% | |
| 21:00
06:00
| oblačno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1004 hPa | 21 % | -1 °C | 75 % | 0% | 0% | 54% | 66% | |
| 22:00
07:00
| dažďové prehánky | 20 °C 18 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1005 hPa | 29 % | 1 °C | 73 % | 0% | 0% | 44% | 60% | |
| 23:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 17 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1007 hPa | 43 % | 5 °C | 78 % | 0% | 0% | 53% | 60% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 49 % | 7 °C | 71 % | 0% | 0% | 50% | 57% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 7 °C | 17 % | 0% | 0% | 6% | 13% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1008 hPa | 53 % | 7 °C | 24 % | 0% | 1% | 23% | 0% | |
| 03:00
12:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 7 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 7 °C | 30 % | 0% | 0% | 27% | 3% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 6 °C | 60 % | 0% | 0% | 35% | 37% | |
| 06:00
15:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 49 % | 6 °C | 27 % | 0% | 1% | 6% | 21% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 4 °C | 68 % | 0% | 0% | 7% | 68% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 4 °C | 61 % | 0% | 0% | 36% | 57% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 2 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 27 % | 2 °C | 76 % | 0% | 1% | 7% | 75% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 27 % | 2 °C | 80 % | 0% | 1% | 53% | 70% | |
| 14:00
23:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 26 % | 2 °C | 92 % | 0% | 3% | 83% | 74% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 26 % | 2 °C | 82 % | 0% | 3% | 82% | 14% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 25 % | 2 °C | 54 % | 0% | 1% | 54% | 2% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 24 % | 2 °C | 60 % | 0% | 0% | 59% | 2% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1005 hPa | 24 % | 2 °C | 76 % | 0% | 0% | 75% | 5% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 26 % | 2 °C | 83 % | 0% | 0% | 59% | 59% | |
| 20:00
05:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 29 % | 3 °C | 95 % | 0% | 0% | 85% | 66% | |
| 21:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1007 hPa | 33 % | 4 °C | 82 % | 0% | 0% | 63% | 52% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 37 % | 5 °C | 79 % | 0% | 0% | 61% | 49% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 36 % | 4 °C | 83 % | 0% | 0% | 64% | 56% | |
Golden Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4213; -116,8464
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Golden Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Golden Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Golden Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Golden Canyon
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Golden Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:55 | 27.05.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |