Počasie Golden Canyon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Golden Canyon na 10 dní.
Pondelok 1. jún
37 / 25°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 25 °C | 23 °C | 05:00 | |
| 34 °C | 32 °C | 11:00 | |
| 37 °C | 34 °C | 17:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 23:00 |
východ slnka 05:30
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4213; -116,8464
nadmorská výška: -36 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Golden Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 24 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 11 % | 0 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 7 % | -4 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1009 hPa | 11 % | -1 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1010 hPa | 15 % | -1 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 6 % | -6 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 40 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 4 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 9 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Golden Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4213; -116,8464
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Golden Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Golden Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Golden Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Golden Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 14:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:43 | 21:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 20:52 | 01.06.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |