Počasie Long Tule Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Long Tule Point na 10 dní.
Piatok 22. máj
30 / 19°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 11:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 39,0338; -122,8592
nadmorská výška: 403 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Long Tule Point, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1008 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 30 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 22 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 69 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 27 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1008 hPa | 24 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 69 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Long Tule Point, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 39,0338; -122,8592
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Long Tule Point, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Long Tule Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Long Tule Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Long Tule Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 14:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:05 | 23.05.2026 01:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |