Počasie Long Tule Point zajtra
| 18 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
Predpoveď počasia Long Tule Point 18. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci najnižšia teplota 14 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 39,0338; -122,8592
nadmorská výška: 403 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Long Tule Point, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 47 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1014 hPa | 48 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 30 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 30 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 31 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 33 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severný |
1016 hPa | 40 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 32 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 26 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 21 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 17 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 14 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 12 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 11 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 11 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 13 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 29 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1013 hPa | 32 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1013 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 49 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 58 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 64 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 70 % | 9 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 25 % | 3 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 17 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Long Tule Point, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 39,0338; -122,8592
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Long Tule Point, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Long Tule Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Long Tule Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Long Tule Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:12 | 18.05.2026 23:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |