Počasie Long Tule Point týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Long Tule Point na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
31 / 18°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 17 °C | 05:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 23:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 39,0338; -122,8592
nadmorská výška: 403 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Long Tule Point, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 58 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 26 % | 6 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 21 % | 6 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 54 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 58 % | 10 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 24 % | 7 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 18 % | 3 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Long Tule Point, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 39,0338; -122,8592
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Long Tule Point, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Long Tule Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Long Tule Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Long Tule Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:04 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:37 | 21.05.2026 00:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |