Počasie Niles Junction dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Niles Junction na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
17 / 9°C
| 2.3 mm | 19 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:53
PO HODINÁCH
západ slnka 19:53
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,5763; -121,9714
nadmorská výška: 24 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Niles Junction, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 34% | 72% | 99% | |
| 01:00
10:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 8 °C | 99 % | 0% | 22% | 8% | 99% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 8 °C | 60 % | 0% | 34% | 8% | 33% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 8 °C | 43 % | 0% | 41% | 2% | 0% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 8 °C | 93 % | 0% | 93% | 3% | 0% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 0% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 8 °C | 90 % | 0% | 89% | 10% | 0% | |
| 07:00
16:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 08:00
17:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 23% | 0% | |
| 09:00
18:00
| dažďové prehánky | 13 °C 12 °C |
0,9 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 9 °C | 68 % | 0% | 25% | 58% | 0% | |
| 10:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 73 % | 9 °C | 48 % | 0% | 20% | 38% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 8 °C | 54 % | 0% | 53% | 7% | 0% | |
| 12:00
21:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1013 hPa | 58 % | 7 °C | 89 % | 0% | 89% | 8% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1013 hPa | 51 % | 6 °C | 82 % | 0% | 81% | 35% | 0% | |
| 14:00
23:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1012 hPa | 47 % | 5 °C | 98 % | 0% | 98% | 45% | 0% | |
| 15:00
00:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 47 % | 5 °C | 99 % | 0% | 99% | 56% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1013 hPa | 50 % | 6 °C | 69 % | 0% | 69% | 12% | 0% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 52 % | 6 °C | 90 % | 0% | 90% | 10% | 0% | |
| 18:00
03:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 56 % | 6 °C | 92 % | 0% | 92% | 2% | 0% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1013 hPa | 63 % | 7 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 69 % | 7 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1014 hPa | 73 % | 7 °C | 34 % | 0% | 13% | 24% | 0% | |
| 22:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 8 °C | 28 % | 0% | 23% | 5% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 8 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 8 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 87 % | 8 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 88 % | 8 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 90 % | 8 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 9% | 0% | |
| 05:00
14:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 06:00
15:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 7% | 0% | |
| 07:00
16:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 2% | 0% | |
| 08:00
17:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 9 °C | 88 % | 0% | 88% | 12% | 0% | |
| 09:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 8 °C | 75 % | 0% | 71% | 27% | 0% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 8 °C | 63 % | 0% | 62% | 7% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1017 hPa | 69 % | 8 °C | 57 % | 0% | 57% | 4% | 0% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 63 % | 8 °C | 71 % | 0% | 71% | 3% | 0% | |
| 13:00
22:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 59 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 58 % | 8 °C | 75 % | 0% | 75% | 3% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 59 % | 8 °C | 54 % | 0% | 46% | 16% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 61 % | 8 °C | 47 % | 0% | 39% | 14% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 64 % | 8 °C | 62 % | 0% | 57% | 10% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1017 hPa | 66 % | 8 °C | 54 % | 0% | 52% | 4% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 67 % | 7 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 73 % | 8 °C | 15 % | 0% | 12% | 7% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1019 hPa | 78 % | 8 °C | 18 % | 0% | 16% | 3% | 0% | |
| 22:00
07:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 92 % | 0% | 13% | 0% | 90% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 98 % | 0% | 14% | 0% | 98% | |
Niles Junction, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5763; -121,9714
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niles Junction, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Niles Junction.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niles Junction dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niles Junction
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 21:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:13 | 26.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |