Počasie Niles Junction dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Niles Junction na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
16 / 9°C
| 2.6 mm | 17 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,5763; -121,9714
nadmorská výška: 24 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Niles Junction, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 8 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 87 % | 8 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 88 % | 8 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 90 % | 8 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 9% | 0% | |
| 05:00
14:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 06:00
15:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 7% | 0% | |
| 07:00
16:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 2% | 0% | |
| 08:00
17:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 9 °C | 88 % | 0% | 88% | 12% | 0% | |
| 09:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 8 °C | 75 % | 0% | 71% | 27% | 0% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 8 °C | 63 % | 0% | 62% | 7% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1017 hPa | 69 % | 8 °C | 57 % | 0% | 57% | 4% | 0% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 63 % | 8 °C | 71 % | 0% | 71% | 3% | 0% | |
| 13:00
22:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 59 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 58 % | 8 °C | 75 % | 0% | 75% | 3% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 59 % | 8 °C | 54 % | 0% | 46% | 16% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 61 % | 8 °C | 47 % | 0% | 39% | 14% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 64 % | 8 °C | 62 % | 0% | 57% | 10% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1017 hPa | 66 % | 8 °C | 54 % | 0% | 52% | 4% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 67 % | 7 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 73 % | 8 °C | 15 % | 0% | 12% | 7% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1019 hPa | 78 % | 8 °C | 18 % | 0% | 16% | 3% | 0% | |
| 22:00
07:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 92 % | 0% | 13% | 0% | 90% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 98 % | 0% | 14% | 0% | 98% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 83 % | 8 °C | 100 % | 0% | 20% | 0% | 100% | |
| 01:00
10:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 87 % | 8 °C | 100 % | 0% | 27% | 0% | 100% | |
| 02:00
11:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1020 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 55% | 0% | 100% | |
| 03:00
12:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 1% | 79% | 0% | 100% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 7 °C | 100 % | 3% | 48% | 0% | 100% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 7 °C | 96 % | 6% | 49% | 1% | 94% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 7 °C | 98 % | 3% | 46% | 10% | 96% | |
| 07:00
16:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 8 °C | 99 % | 1% | 27% | 30% | 98% | |
| 08:00
17:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 8 °C | 99 % | 0% | 46% | 49% | 98% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 80 % | 9 °C | 74 % | 0% | 16% | 19% | 68% | |
| 10:00
19:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1021 hPa | 72 % | 9 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 67 % | 9 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1019 hPa | 60 % | 10 °C | 31 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 86 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Niles Junction, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5763; -121,9714
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niles Junction, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Niles Junction.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niles Junction dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niles Junction
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 21:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:18 | 27.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |