Počasie Niles Junction dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Niles Junction na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
15 / 11°C
| 0.7 mm | 12 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 05:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 11:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,5763; -121,9714
nadmorská výška: 24 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Niles Junction, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 83 % | 8 °C | 83 % | 0% | 83% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 56 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 60 % | 7 °C | 33 % | 0% | 25% | 12% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 86 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1012 hPa | 60 % | 8 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 78 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
Niles Junction, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5763; -121,9714
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niles Junction, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Niles Junction.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niles Junction dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niles Junction
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 21:29 | 03.05.2026 06:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |