Počasie Twenty Mule Team Canyon dnes
| 24 °C | 20 °C | 16:00 | |
| 23 °C | 20 °C | 18:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 20:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 19:56
PO HODINÁCH
západ slnka 19:56
Predpoveď počasia Twenty Mule Team Canyon 27. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4091; -116,7953
nadmorská výška: 265 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Twenty Mule Team Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
999 hPa | 29 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 29 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 28 % | 0 °C | 34 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1001 hPa | 30 % | 0 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 33 % | 1 °C | 33 % | 0% | 0% | 33% | 0% | |
| 05:00
14:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 35 % | 1 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 06:00
15:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 37 % | 2 °C | 22 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 35 % | 2 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 2 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1006 hPa | 34 % | 2 °C | 36 % | 0% | 7% | 34% | 0% | |
| 10:00
19:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 2 °C | 25 % | 0% | 7% | 19% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 29 % | 1 °C | 27 % | 0% | 8% | 21% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 26 % | 0 °C | 27 % | 0% | 3% | 27% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 23 % | 0 °C | 18 % | 0% | 1% | 18% | 0% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1005 hPa | 19 % | -1 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1004 hPa | 16 % | -4 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 14 % | -5 °C | 28 % | 0% | 0% | 18% | 14% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 13 % | -5 °C | 53 % | 0% | 0% | 33% | 39% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1002 hPa | 14 % | -5 °C | 78 % | 0% | 0% | 60% | 70% | |
| 19:00
04:00
| zamračené | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1002 hPa | 15 % | -4 °C | 89 % | 0% | 0% | 85% | 73% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 18 % | -3 °C | 66 % | 0% | 0% | 56% | 44% | |
| 21:00
06:00
| oblačno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1004 hPa | 21 % | -1 °C | 75 % | 0% | 0% | 54% | 66% | |
| 22:00
07:00
| dažďové prehánky | 20 °C 18 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1005 hPa | 29 % | 1 °C | 73 % | 0% | 0% | 44% | 60% | |
| 23:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 17 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1007 hPa | 43 % | 5 °C | 78 % | 0% | 0% | 53% | 60% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 49 % | 7 °C | 71 % | 0% | 0% | 50% | 57% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 7 °C | 17 % | 0% | 0% | 6% | 13% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1008 hPa | 53 % | 7 °C | 24 % | 0% | 1% | 23% | 0% | |
| 03:00
12:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 7 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 7 °C | 30 % | 0% | 0% | 27% | 3% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 6 °C | 60 % | 0% | 0% | 35% | 37% | |
| 06:00
15:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 49 % | 6 °C | 27 % | 0% | 1% | 6% | 21% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 4 °C | 68 % | 0% | 0% | 7% | 68% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 4 °C | 61 % | 0% | 0% | 36% | 57% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 2 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 27 % | 2 °C | 76 % | 0% | 1% | 7% | 75% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 27 % | 2 °C | 80 % | 0% | 1% | 53% | 70% | |
| 14:00
23:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 26 % | 2 °C | 92 % | 0% | 3% | 83% | 74% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 26 % | 2 °C | 82 % | 0% | 3% | 82% | 14% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 25 % | 2 °C | 54 % | 0% | 1% | 54% | 2% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 24 % | 2 °C | 60 % | 0% | 0% | 59% | 2% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1005 hPa | 24 % | 2 °C | 76 % | 0% | 0% | 75% | 5% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 26 % | 2 °C | 83 % | 0% | 0% | 59% | 59% | |
| 20:00
05:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 29 % | 3 °C | 95 % | 0% | 0% | 85% | 66% | |
| 21:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1007 hPa | 33 % | 4 °C | 82 % | 0% | 0% | 63% | 52% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 37 % | 5 °C | 79 % | 0% | 0% | 61% | 49% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 36 % | 4 °C | 83 % | 0% | 0% | 64% | 56% | |
Twenty Mule Team Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4091; -116,7953
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Twenty Mule Team Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Twenty Mule Team Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Twenty Mule Team Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Twenty Mule Team Canyon
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Twenty Mule Team Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:54 | 27.05.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |