Počasie Twenty Mule Team Canyon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Twenty Mule Team Canyon na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
31 / 20°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 05:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 17:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 23:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4091; -116,7953
nadmorská výška: 265 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Twenty Mule Team Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 20 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 16 % | 2 °C | 32 % | 0% | 0% | 8% | 26% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 24 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 35 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1010 hPa | 17 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 12 % | 1 °C | 30 % | 0% | 0% | 6% | 26% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 19 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Twenty Mule Team Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4091; -116,7953
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Twenty Mule Team Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Twenty Mule Team Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Twenty Mule Team Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Twenty Mule Team Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:44 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:56 | 30.05.2026 04:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |