Počasie Galaga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Galaga na 10 dní.
Piatok 1. máj
40 / 32°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 31 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 40 °C | 41 °C | 13:00 | |
| 36 °C | 37 °C | 19:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Galaga, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 33 % | 13 °C | 40 % | 0% | 0% | 40% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 49 % | 18 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 21 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 100% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 14% | 9% | |
Galaga, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6483; 14,5601
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Galaga, Kamerun. Predpoveď počasia Galaga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Galaga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Galaga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:19 | 01.05.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |