Počasie Galaga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Galaga na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
40 / 28°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Galaga, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 60 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 2% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 69 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 22 % | 13 °C | 86 % | 0% | 0% | 27% | 82% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 23 % | 11 °C | 54 % | 0% | 0% | 3% | 53% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 38 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 52 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1006 hPa | 12 % | 5 °C | 45 % | 0% | 0% | 14% | 35% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 20 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
Galaga, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6483; 14,5601
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Galaga, Kamerun. Predpoveď počasia Galaga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Galaga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Galaga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:19 | 26.04.2026 02:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |