Počasie Galaga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Galaga na 10 dní.
Utorok 28. apríl
40 / 29°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Galaga, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 38 % | 14 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 56 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1004 hPa | 21 % | 13 °C | 26 % | 0% | 0% | 25% | 1% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 31 % | 15 °C | 82 % | 0% | 0% | 32% | 77% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 44 % | 17 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 54 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1005 hPa | 22 % | 14 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 12 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
Galaga, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6483; 14,5601
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Galaga, Kamerun. Predpoveď počasia Galaga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Galaga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Galaga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:58 | 28.04.2026 03:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |