Počasie Lekwé Khi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lekwé Khi na 10 dní.
Sobota 23. máj
23 / 18°C
| 7.1 mm | 12 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:28
PO HODINÁCH
západ slnka 18:28
|
|
Predpoveď počasia Lekwé Khi, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 72 % | 0% | 6% | 0% | 71% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,4 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 82 % | 15 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
4,7 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 18 °C | 77 % | 0% | 9% | 5% | 73% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 17 °C | 96 % | 0% | 89% | 10% | 70% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,6 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1016 hPa | 93 % | 16 °C | 72 % | 0% | 3% | 5% | 69% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1017 hPa | 90 % | 16 °C | 61 % | 0% | 0% | 18% | 52% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
8,7 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 19 °C | 89 % | 0% | 85% | 8% | 31% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 18 °C | 72 % | 0% | 19% | 0% | 66% | |
Lekwé Khi, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 5,6357; 10,1335
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lekwé Khi, Kamerun. Predpoveď počasia Lekwé Khi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lekwé Khi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lekwé Khi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:38 | 23.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |