Počasie Lekwé Khi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lekwé Khi na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 18°C
| 6.1 mm | 4 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:28
PO HODINÁCH
západ slnka 18:28
|
|
Predpoveď počasia Lekwé Khi, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 81% | 91% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 16 °C | 15 % | 0% | 8% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
5,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 18 °C | 96 % | 0% | 91% | 0% | 53% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 82 % | 0% | 8% | 3% | 79% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 93 % | 16 °C | 98 % | 0% | 5% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,9 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 93 % | 0% | 35% | 0% | 90% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
4,2 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 71 % | 18 °C | 37 % | 0% | 26% | 5% | 12% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 98 % | 0% | 41% | 7% | 97% | |
Lekwé Khi, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 5,6357; 10,1335
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lekwé Khi, Kamerun. Predpoveď počasia Lekwé Khi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lekwé Khi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lekwé Khi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:42 | 21.05.2026 23:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |