Počasie Lekwé Khi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lekwé Khi na 10 dní.
Streda 20. máj
24 / 16°C
| 9.0 mm | 11 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Lekwé Khi, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 99 % | 10% | 18% | 0% | 99% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 97 % | 21% | 24% | 0% | 96% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 16 °C | 44 % | 21% | 25% | 3% | 24% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 91 % | 15 °C | 60 % | 30% | 32% | 0% | 40% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 91 % | 15 °C | 82 % | 42% | 43% | 0% | 68% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 15 °C | 90 % | 47% | 49% | 0% | 82% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 93 % | 15 °C | 54 % | 49% | 49% | 0% | 10% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 16 °C | 55 % | 29% | 35% | 0% | 31% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 88 % | 17 °C | 22 % | 7% | 20% | 0% | 3% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 17 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 16 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 17 °C | 19 % | 0% | 6% | 1% | 12% | |
| 12:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 18 °C | 71 % | 0% | 57% | 1% | 32% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
8,7 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 50 % | 0% | 28% | 0% | 32% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1014 hPa | 93 % | 18 °C | 42 % | 0% | 0% | 1% | 42% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 81% | 91% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 16 °C | 15 % | 0% | 8% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
5,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 18 °C | 96 % | 0% | 91% | 0% | 53% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 82 % | 0% | 8% | 3% | 79% | |
Lekwé Khi, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 5,6357; 10,1335
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lekwé Khi, Kamerun. Predpoveď počasia Lekwé Khi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lekwé Khi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lekwé Khi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:42 | 20.05.2026 22:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |