Počasie Vecindario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vecindario na 10 dní.
Piatok 1. máj
22 / 16°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 07:21
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 27,8464; -15,4446
nadmorská výška: 97 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Vecindario, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1019 hPa | 74 % | 12 °C | 28 % | 0% | 23% | 0% | 5% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1019 hPa | 74 % | 12 °C | 91 % | 0% | 45% | 0% | 83% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 62 % | 13 °C | 14 % | 0% | 8% | 0% | 5% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 63 % | 12 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1020 hPa | 75 % | 12 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 78 % | 12 °C | 78 % | 0% | 24% | 0% | 71% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 55 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Vecindario, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 27,8464; -15,4446
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 14 910
Nadmorská výška: 97 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vecindario, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Vecindario.
Vecindario - počasie v okolí - väčšie mestá
Vecindario - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vecindario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vecindario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:21 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:58 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:56 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:28 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:57 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:45 | 01.05.2026 06:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |