Počasie Vecindario týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Vecindario na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
21 / 16°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 07:23
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 27,8464; -15,4446
nadmorská výška: 97 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vecindario, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1014 hPa | 73 % | 11 °C | 50 % | 0% | 5% | 0% | 47% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 72 % | 10 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 11 °C | 99 % | 0% | 50% | 0% | 97% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 12 °C | 27 % | 0% | 23% | 4% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 77 % | 12 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1015 hPa | 78 % | 12 °C | 72 % | 0% | 72% | 7% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 61 % | 12 °C | 88 % | 0% | 88% | 4% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 12 °C | 96 % | 0% | 35% | 0% | 93% | |
Vecindario, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 27,8464; -15,4446
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 14 910
Nadmorská výška: 97 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vecindario, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Vecindario.
Vecindario - počasie v okolí - väčšie mestá
Vecindario - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vecindario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vecindario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:23 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:59 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:58 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:30 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:59 | 21:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:54 | 29.04.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |