Počasie Figueira da Horta pozajtra
Predpoveď počasia Figueira da Horta 28. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie sa spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 21 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1599; -23,1519
nadmorská výška: 48 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 17 °C | 27 % | 0% | 10% | 0% | 18% | |
| 02:00
05:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 17 °C | 56 % | 0% | 4% | 0% | 53% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 16 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 16 °C | 58 % | 0% | 5% | 0% | 56% | |
| 05:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 16 °C | 53 % | 0% | 7% | 0% | 50% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 16 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 16 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1599; -23,1519
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Figueira da Horta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Figueira da Horta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Figueira da Horta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:33 | 28.04.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |