Počasie Figueira da Horta zajtra
| 23 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Figueira da Horta 27. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 21 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1599; -23,1519
nadmorská výška: 48 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 73 % | 0% | 52% | 0% | 45% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 90 % | 0% | 45% | 0% | 82% | |
| 02:00
05:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 91 % | 0% | 34% | 0% | 85% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 70 % | 0% | 46% | 0% | 44% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 39 % | 0% | 32% | 0% | 9% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 21 % | 0% | 20% | 0% | 2% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 16 °C | 59 % | 0% | 59% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 16 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 16 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 16 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 17 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 15:00
18:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 16:00
19:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 17 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 17 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 18:00
21:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 17 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 19:00
22:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 17 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 20:00
23:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 17 °C | 72 % | 0% | 72% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 17 °C | 34 % | 0% | 29% | 0% | 5% | |
| 22:00
01:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 17 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 17 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 17 °C | 27 % | 0% | 10% | 0% | 18% | |
| 02:00
05:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 17 °C | 56 % | 0% | 4% | 0% | 53% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 16 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 16 °C | 58 % | 0% | 5% | 0% | 56% | |
| 05:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 16 °C | 53 % | 0% | 7% | 0% | 50% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1599; -23,1519
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Figueira da Horta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Figueira da Horta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Figueira da Horta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:43 | 27.04.2026 03:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |