Počasie Figueira da Horta týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Figueira da Horta na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 21°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1599; -23,1519
nadmorská výška: 48 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 16 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 16 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 17 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 17 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 18 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1599; -23,1519
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Figueira da Horta, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Figueira da Horta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Figueira da Horta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Figueira da Horta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:22 | 29.04.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |