Počasie Ponta Ribeira do António dnes
Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 17,1269; -25,0012
nadmorská výška: 2 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 15 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,3 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 17 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 17 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 16 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 16 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 15 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 17,1269; -25,0012
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Ribeira do António dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ponta Ribeira do António
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ponta Ribeira do António
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:56 | 26.04.2026 02:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |