Počasie Ponta Ribeira do António týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ponta Ribeira do António na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
22 / 20°C
| 1.3 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 05:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 11:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 17,1269; -25,0012
nadmorská výška: 2 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 16 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 15 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,1 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 16 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 17 °C | 99 % | 0% | 97% | 0% | 75% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 16 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 16 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 76 % | 16 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 17,1269; -25,0012
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Ribeira do António dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta Ribeira do António
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:30 | 29.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |