Počasie Ponta Ribeira do António dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponta Ribeira do António na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 20°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 17,1269; -25,0012
nadmorská výška: 2 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1014 hPa | 79 % | 16 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 16 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 17,1269; -25,0012
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Ribeira do António, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta Ribeira do António.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Ribeira do António dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta Ribeira do António
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:10 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |