Počasie Githurai dnes
Predpoveď počasia Githurai 26. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 11,3 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Githurai, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 10 °C | 86 % | 0% | 8% | 14% | 82% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 70 % | 10 °C | 52 % | 0% | 6% | 2% | 48% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 22 °C 22 °C |
4,9 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 48 % | 10 °C | 89 % | 0% | 7% | 16% | 85% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
6,1 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 57% | 49% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 11 °C | 74 % | 0% | 53% | 18% | 35% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 77 % | 11 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 6% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
2,3 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 57 % | 11 °C | 95 % | 0% | 10% | 28% | 93% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
3,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 89% | 30% | 98% | |
Githurai, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,6539; 35,4974
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Githurai, Keňa. Predpoveď počasia Githurai.
Githurai - počasie v okolí - väčšie mestá
Githurai - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Githurai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Githurai
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Githurai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:04 | 26.04.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |