Počasie Githurai vikend
Predpoveď počasia pre mesto Githurai na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 11°C
| 2.7 mm | 7 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Githurai, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 39% | 12% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 73 % | 11 °C | 8 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
1,7 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 36 % | 0% | 7% | 24% | 12% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 11 °C | 100 % | 0% | 17% | 14% | 100% | |
Githurai, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,6539; 35,4974
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Githurai, Keňa. Predpoveď počasia Githurai.
Githurai - počasie v okolí - väčšie mestá
Githurai - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Githurai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Githurai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:42 | 01.05.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |