Počasie Githurai pozajtra
| 15 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
Predpoveď počasia Githurai 28. apríl 2026
Cez deň dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 10,4 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Githurai, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
1,7 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 12 °C | 96 % | 0% | 15% | 12% | 96% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
4,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 11 °C | 87 % | 0% | 50% | 50% | 55% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
3,8 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 12 °C | 98 % | 0% | 32% | 18% | 97% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 92 % | 11 °C | 99 % | 0% | 50% | 47% | 96% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 88% | 100% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
2,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 3% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,9 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 10 °C | 85 % | 0% | 4% | 13% | 82% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 10% | 32% | 100% | |
Githurai, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,6539; 35,4974
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Githurai, Keňa. Predpoveď počasia Githurai.
Githurai - počasie v okolí - väčšie mestá
Githurai - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Githurai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Githurai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:34 | 28.04.2026 03:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |