Počasie Kaituiy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kaituiy na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 19°C
| 15.6 mm | 1 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
|
|
Predpoveď počasia Kaituiy, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
11,9 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 57% | 100% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 51% | 43% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
2,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 74 % | 19 °C | 79 % | 0% | 7% | 7% | 77% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,6 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 19 °C | 100 % | 0% | 7% | 25% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 46 % | 0% | 0% | 4% | 43% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 60 % | 17 °C | 20 % | 0% | 0% | 17% | 3% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 22% | 14% | 100% | |
Kaituiy, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,2860; 35,1639
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kaituiy, Keňa. Predpoveď počasia Kaituiy.
Kaituiy - počasie v okolí - väčšie mestá
Kaituiy - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kaituiy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kaituiy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:22 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:42 | 01.05.2026 06:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |