Počasie Kangure dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kangure na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 16°C
| 7.2 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Kangure, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,5 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 16 °C | 34 % | 0% | 11% | 25% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
5,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 62 % | 16 °C | 36 % | 0% | 12% | 24% | 5% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,4 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 17 °C | 99 % | 0% | 98% | 38% | 38% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 97 % | 16 °C | 83 % | 0% | 83% | 2% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,6 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1017 hPa | 78 % | 16 °C | 32 % | 0% | 21% | 14% | 0% | |
Kangure, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,6833; 37,1500
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kangure, Keňa. Predpoveď počasia Kangure.
Kangure - počasie v okolí - väčšie mestá
Kangure - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kangure dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kangure
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:33 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |