Počasie Kapsiliat dnes
Predpoveď počasia Kapsiliat 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 5,5 mm. V noci najnižšia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kapsiliat, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 11 °C | 99 % | 0% | 64% | 7% | 98% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 14 °C |
0,9 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1016 hPa | 75 % | 10 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 20 °C 19 °C |
4,2 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1011 hPa | 50 % | 9 °C | 33 % | 0% | 13% | 25% | 3% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 98 % | 12 °C | 90 % | 0% | 41% | 38% | 73% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 11 °C | 94 % | 0% | 43% | 9% | 89% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 12 °C | 24 % | 0% | 11% | 15% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 17 °C |
0,8 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 10 °C | 93 % | 0% | 9% | 7% | 93% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,1 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 88 % | 11 °C | 94 % | 0% | 28% | 17% | 91% | |
Kapsiliat, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,8564; 35,4723
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kapsiliat, Keňa. Predpoveď počasia Kapsiliat.
Kapsiliat - počasie v okolí - väčšie mestá
Kapsiliat - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kapsiliat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Kapsiliat
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Kapsiliat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:03 | 26.04.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |