Počasie Tokitok dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tokitok na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
15 / 11°C
| 5.2 mm | 4 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 03:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
|
|
Predpoveď počasia Tokitok, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 38% | 100% | 74% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
3,5 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1019 hPa | 77 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 25% | 32% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
1,6 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 10 °C | 100 % | 0% | 90% | 74% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 12% | 8% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 25% | 2% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
12,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 87% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1018 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 6% | 96% | 99% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 35% | 100% | |
Tokitok, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,5583; 35,7187
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tokitok, Keňa. Predpoveď počasia Tokitok.
Tokitok - počasie v okolí - väčšie mestá
Tokitok - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tokitok dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tokitok
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:57 | 30.04.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |