Počasie Tokitok dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tokitok na 10 dní.
Pondelok 4. máj
14 / 10°C
| 10.5 mm | 4 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:36
PO HODINÁCH
západ slnka 18:36
|
|
Predpoveď počasia Tokitok, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1019 hPa | 96 % | 8 °C | 32 % | 0% | 20% | 21% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
10,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 82 % | 11 °C | 24 % | 0% | 20% | 5% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 11 °C | 96 % | 0% | 57% | 25% | 89% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 10 °C | 99 % | 0% | 1% | 2% | 99% | |
Tokitok, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,5583; 35,7187
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tokitok, Keňa. Predpoveď počasia Tokitok.
Tokitok - počasie v okolí - väčšie mestá
Tokitok - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tokitok dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tokitok
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 19:58 | 04.05.2026 08:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |