Počasie Tokitok dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tokitok na 10 dní.
Piatok 1. máj
13 / 10°C
| 13.4 mm | 3 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 03:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
|
|
Predpoveď počasia Tokitok, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 25% | 2% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
12,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 87% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1018 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 6% | 96% | 99% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 35% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 8 °C | 21 % | 0% | 2% | 12% | 17% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
2,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
3,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 57 % | 0% | 13% | 41% | 20% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 60 % | 0% | 41% | 8% | 30% | |
Tokitok, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,5583; 35,7187
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tokitok, Keňa. Predpoveď počasia Tokitok.
Tokitok - počasie v okolí - väčšie mestá
Tokitok - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tokitok dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tokitok
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:39 | 01.05.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |