Počasie Hacienda La Esmeralda dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hacienda La Esmeralda na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 19°C
| 3.2 mm | 12 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
|
|
Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 32% | 23% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 18 °C | 65 % | 0% | 23% | 3% | 58% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 28 °C |
0,9 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 19 °C | 100 % | 0% | 64% | 51% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,4 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 19 °C | 100 % | 0% | 23% | 23% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 62% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 18 °C | 98 % | 0% | 27% | 3% | 98% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
4,6 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 18 °C | 59 % | 0% | 4% | 29% | 43% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
4,5 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 19 °C | 87 % | 0% | 28% | 25% | 80% | |
Hacienda La Esmeralda, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,0845; -76,4223
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1022 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- Santander de Quilichao, Santander de Quilichao
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hacienda La Esmeralda, Kolumbia. Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hacienda La Esmeralda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hacienda La Esmeralda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:26 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |