Počasie Hacienda La Esmeralda týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Hacienda La Esmeralda na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 19°C
| 16.7 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
5,3 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 57% | 91% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,9 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 19 °C | 98 % | 0% | 10% | 28% | 97% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
4,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 76 % | 20 °C | 100 % | 0% | 86% | 61% | 99% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
4,6 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 28% | 10% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,5 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 18 °C | 99 % | 0% | 89% | 38% | 85% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 61% | 22% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 28 °C 31 °C |
3,5 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 18 °C | 99 % | 0% | 35% | 35% | 98% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
1,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 53% | 36% | 100% | |
Hacienda La Esmeralda, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,0845; -76,4223
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1022 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- Santander de Quilichao, Santander de Quilichao
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hacienda La Esmeralda, Kolumbia. Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hacienda La Esmeralda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hacienda La Esmeralda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:58 | 29.04.2026 04:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |