Počasie Hacienda La Esmeralda pozajtra
Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 18,3 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 5,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 4% | 16% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 7% | 47% | 100% | |
| 02:00
09:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 17 °C | 97 % | 1% | 31% | 34% | 95% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 98 % | 0% | 66% | 77% | 92% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 17 °C | 92 % | 0% | 0% | 21% | 90% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 92 % | 16 °C | 87 % | 0% | 0% | 22% | 84% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 16 °C | 82 % | 0% | 8% | 10% | 77% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 22 °C |
1,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 18 °C | 97 % | 3% | 3% | 18% | 96% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
6,7 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 68 % | 19 °C | 99 % | 0% | 43% | 41% | 98% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
10,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 39% | 64% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
5,3 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 57% | 91% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,9 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 19 °C | 98 % | 0% | 10% | 28% | 97% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
4,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 76 % | 20 °C | 100 % | 0% | 86% | 61% | 99% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
4,6 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 28% | 10% | 100% | |
Hacienda La Esmeralda, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,0845; -76,4223
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1022 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- Santander de Quilichao, Santander de Quilichao
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hacienda La Esmeralda, Kolumbia. Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hacienda La Esmeralda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hacienda La Esmeralda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:15 | 28.04.2026 03:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |