Počasie Santander, Narino dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Santander, Narino na 10 dní.
Piatok 1. máj
17 / 9°C
| 2.2 mm | 13 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia Santander, Narino, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1019 hPa | 93 % | 8 °C | 93 % | 0% | 74% | 1% | 85% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 16 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 10 °C | 40 % | 0% | 29% | 14% | 3% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 9 °C | 92 % | 0% | 31% | 14% | 85% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,9 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1020 hPa | 98 % | 9 °C | 96 % | 0% | 87% | 71% | 71% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1020 hPa | 97 % | 9 °C | 99 % | 0% | 83% | 57% | 93% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,4 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 10 °C | 85 % | 0% | 80% | 21% | 12% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 93 % | 9 °C | 58 % | 0% | 57% | 4% | 1% | |
Santander, Narino, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,8731; -77,5335
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2782 m
Administratívna časť:
- Departamento de Nariño, Pasto
- Córdoba, Córdoba, Narino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santander, Narino, Kolumbia. Predpoveď počasia Santander, Narino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santander, Narino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santander, Narino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:07 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:28 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |