Počasie Santander, Narino zajtra
| 12 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 15:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Predpoveď počasia Santander, Narino 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 6,4 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santander, Narino, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 21% | 70% | 97% | 100% | |
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 16% | 89% | 98% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 8% | 86% | 97% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 12% | 90% | 93% | 100% | |
| 04:00
11:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 18% | 86% | 100% | 98% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 24% | 87% | 100% | 94% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
0,9 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 26% | 70% | 98% | 100% | |
| 08:00
15:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1020 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 39% | 49% | 100% | 100% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1020 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 97% | 100% | |
| 10:00
17:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1020 hPa | 82 % | 10 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 100% | |
| 11:00
18:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 10 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 70 % | 9 °C | 100 % | 0% | 49% | 83% | 98% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 10 °C | 100 % | 0% | 40% | 89% | 98% | |
| 14:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
1,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 10 °C | 64 % | 0% | 15% | 27% | 46% | |
| 15:00
22:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
1,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 11 °C | 96 % | 0% | 75% | 55% | 71% | |
| 16:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 84 % | 11 °C | 85 % | 0% | 14% | 24% | 78% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 10 °C | 97 % | 0% | 41% | 32% | 93% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 11 °C | 93 % | 0% | 33% | 20% | 88% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 69 % | 3% | 39% | 15% | 39% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 99% | 7% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
5,8 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 10 °C | 89 % | 0% | 45% | 41% | 73% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 46% | 68% | 99% | |
Santander, Narino, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,8731; -77,5335
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2782 m
Administratívna časť:
- Departamento de Nariño, Pasto
- Córdoba, Córdoba, Narino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santander, Narino, Kolumbia. Predpoveď počasia Santander, Narino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santander, Narino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santander, Narino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:07 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:36 | 27.04.2026 02:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |