Počasie Santander, Narino pozajtra
Predpoveď počasia Santander, Narino 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dážď, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 7,4 mm. V noci najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santander, Narino, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 99% | 7% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
5,8 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 10 °C | 89 % | 0% | 45% | 41% | 73% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 46% | 68% | 99% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 83% | 7% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 93% | 7% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 21% | 65% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 14% | 28% | 100% | |
Santander, Narino, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,8731; -77,5335
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2782 m
Administratívna časť:
- Departamento de Nariño, Pasto
- Córdoba, Córdoba, Narino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santander, Narino, Kolumbia. Predpoveď počasia Santander, Narino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santander, Narino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santander, Narino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:07 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:20 | 28.04.2026 03:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |