Počasie Sé Se Puede pozajtra
Predpoveď počasia Sé Se Puede 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 12,1 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sé Se Puede, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 53% | 13% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 40 % | 0% | 9% | 10% | 30% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
7,8 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 62 % | 23 °C | 36 % | 0% | 14% | 24% | 7% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
2,9 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 19% | 16% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
1,5 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 5% | 18% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 95 % | 0% | 27% | 5% | 93% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 38 °C |
9,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1006 hPa | 66 % | 24 °C | 50 % | 0% | 13% | 16% | 34% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,9 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1007 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 49% | 81% | 100% | |
Sé Se Puede, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,9155; -74,9392
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sé Se Puede, Kolumbia. Predpoveď počasia Sé Se Puede.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sé Se Puede dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sé Se Puede
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:08 | 28.04.2026 03:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |