Počasie Sé Se Puede vikend
Predpoveď počasia pre mesto Sé Se Puede na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
32 / 24°C
| 15.8 mm | 4 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sé Se Puede, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
1,3 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 28% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 51% | 12% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 37 °C |
13,5 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1008 hPa | 67 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 13% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 34% | 13% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 30 °C |
8,1 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 93% | 2% | 100% | |
Sé Se Puede, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,9155; -74,9392
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sé Se Puede, Kolumbia. Predpoveď počasia Sé Se Puede.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sé Se Puede dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sé Se Puede
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:25 | 01.05.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |