Počasie Sé Se Puede zajtra
Predpoveď počasia Sé Se Puede 27. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 9,3 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sé Se Puede, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 44 % | 0% | 24% | 18% | 13% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 22 °C | 99 % | 0% | 97% | 0% | 80% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 58 % | 22 °C | 7 % | 0% | 5% | 4% | 0% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
8,1 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1009 hPa | 84 % | 24 °C | 93 % | 0% | 11% | 32% | 89% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 53% | 13% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 40 % | 0% | 9% | 10% | 30% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
7,8 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 62 % | 23 °C | 36 % | 0% | 14% | 24% | 7% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
2,9 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 19% | 16% | 100% | |
Sé Se Puede, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,9155; -74,9392
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sé Se Puede, Kolumbia. Predpoveď počasia Sé Se Puede.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sé Se Puede dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sé Se Puede
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:22 | 27.04.2026 02:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |